Fodbold EM 2016 kampprogram

Dato | TidGruppeKampSpillested
10.06.2016 | 21:00AFrankrig - RumænienSaint - Denis
11.06.2016 | 15:00AAlbanien – SchweizLens
11.06.2016 | 18:00BWales – SlovakietBordeaux
11.06.2016 | 21:00BEngland – RuslandMarseille
12.06.2016 | 15:00DTyrkiet – KroatienParis
12.06.2016 | 18:00CPolen – NordirlandNice
12.06.2016 | 21:00CTyskland – UkraineLille
13.06.2016 | 15:00DSpanien – TjekkietToulouse
13.06.2016 | 18:00EIrland – SverigeSaint-Denis
13.06.2016 | 21:00EBelgien – ItalienLyon
14.06.2016 | 18:00FØstrig – UngarnBordeaux
14.06.2016 | 21:00FPortugal – IslandSaint-Etienne
15.06.2016 | 15:00BRusland – SlovakietLille
15.06.2016 | 18:00ARumænien – SchweizParis
15.06.2016 | 21:00AFrankrig – AlbanienMarseille
16.06.2016 | 15:00BEngland – WalesLens
16.06.2016 | 18:00CUkraine – NordirlandLyon
16.06.2016 | 21:00CTyskland – PolenSaint-Denis
17.06.2016 | 15:00EItalien – SverigeToulouse
17.06.2016 | 18.00DTjekkiet – KroatienSaint-Etienne
17.06.2016 | 21:00DSpanien – TyrkietNice
18.06.2016 | 15:00EBelgien – IrlandBordeaux
18.06.2016 | 18:00FIsland – UngarnMarseille
18.06.2016 | 21:00FPortugal – ØstrigParis
19.06.2016 | 21:00ASchweiz – FrankrigLille
19.06.2016 | 21:00ARumænien – AlbanienLyon
20.06.2016 | 21:00BRusland – WalesToulouse
20.06.2016 | 21:00BSlovakiet – EnglandSaint-Etienne
21.06.2016 | 18:00CNordirland – TysklandParis
21.06.2016 | 18:00CUkraine – PolenMarseille
21.06.2016 | 21:00DKroatien – SpanienBordeaux
21.06.2016 | 21:00DTjekkiet – TyrkietLens
22.06.2016 | 18:00FIsland – ØstrigSaint-Denis
22.06.2016 | 18:00FUngarn – PortugalLyon
22.06.2016 | 21:00ESverige – BelgienNice
22.06.2016 | 21:00EItalien – IrlandLille

Spilforslag til EM

Husk at du under sommerens EM slutrunde hver dag, kan gå ind og læse vores spilforslag til alle kampene. Samtidigt så vil du også under vores sektion kampagner, hver dag under EM kunne finde nye bonusser og konkurrencer.

Fodbold EM 2016 knockout kampene

Dato | TidRundeHoldBy
25.06.2016 | 15:001/8-finaleSchweiz - PolenSaint-Etienne
25.06.2016 | 18:001/8-finaleWales - NordirlandParis
25.06.2016 | 21:001/8-finaleKroatien - PortugalLens
26.06.2016 | 15:001/8-finaleFrankrig - IrlandLyon
26.06.2016 | 18:001/8-finaleTyskland - SlovakietLille
26.06.2016 | 21:001/8-finaleUngarn - BelgienToulouse
27.06.2016 | 18:001/8-finaleItalien - SpanienSaint-Denis
27.06.2016 | 21:001/8-finaleEngland - IslandNice
30.06.2016 | 21:001/4-finalePolen - PortugalMarseille
01.07.2016 | 21:001/4-finaleWales - BeligenLille
02.07.2016 | 21:001/4-finaleTyskland - ItalienBordeaux
03.07.2016 | 21:001/4-finaleFrankrig - IslandSaint-Denis
06.07.2016 | 21:00SemifinalePortugal - WalesLyon
07.07.2016 | 21:00SemifinaleTyskland - FrankrigMarseille
10.07.2016 | 21:00FinaleVinder SF 1 – Vinder kamp SF 2Saint-Denis